Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku zaprasza na spotkanie informacyjne pod tytułem "Zasady podejmowania działalności gospodarczej oraz dostępne formy wsparcia z Funduszy Europejskich”.

Spotkanie informacyjne odbędzie się we wtorek w dniu 21 października 2014 r. w godz. 10.00 – 13.15 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego przy ul. Poleskiej 89, sala 318 B, III piętro. Tematem spotkania będzie omówienie możliwości uzyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich na rozpoczęcie działalności gospodarczej w nowej perspektywie finansowej 2014-2020.

Podczas spotkania zostaną przedstawione prawno-administracyjne zasady podejmowania działalności gospodarczej oraz aktualne możliwości pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich przeznaczone na ten cel. Zaprezentowane zostaną zasady udzielania pożyczek i poręczeń finansowanych z Funduszy Europejskich, dostępnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Omówione będą również założenia i cele perspektywy finansowej na lata 2014-2020.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w spotkaniu,  prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. od dnia 13 października do 17 października 2014 r. do godz. 15.30. W przypadku pytań, prosimy o kontakt telefoniczny z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Białymstoku pod numerem telefonu: 85 6654228, 85 6654516, 85 6654599. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

AGENDA SPOTKANIA

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Opracowanie:
Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego