Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zaprasza do uczestnictwa w bezpłatnym seminarium informacyjnym pt. „Instrumenty Finansowe UE wsparciem biznesu – fundusze na inwestycje w kraju i w Europie”. Seminarium odbędzie się 4 czerwca 2014r. w sali konferencyjnej nr 12 Urzędu Miejskiego w Hajnówce przy ul. A. Zina 1.

Seminarium informacyjne skierowane jest do przedsiębiorców – mikro, małych i średnich firm. Seminarium informacyjne w szczególności skierowane jest do firm, które chcą poznać możliwości finansowania inwestycji ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej, w szczególności:

  • fundusze UE na inwestycje – dostępne w 2014 roku maksymalna kwota wsparcia do 100 000,00 zł w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej,
  • zasady skutecznego ubiegania się o fundusze UE na rozwój firmy,
  • przygotowanie kompletnej dokumentacji o wsparcie.

Kartę zgłoszenia udziału w seminarium informacyjnym prosimy przesłać faksem na numer 85 6825187, e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą (Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego, ul. Ks. I. Wierobieja 30 lok. 18) do dnia 03.06.2014r.

Uczestnictwo w seminarium informacyjnym jest bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona (20 miejsc). O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodatkowych informacji udziela Pani Alicja Orzechowska, tel. 85 6825187, 604079262 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PROGRAM

KARTA ZGŁOSZENIA

Opracowanie:
Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego