Czerwiec to miesiąc, który zostanie na długo w pamięci szkolnego koła sportowego w Narwi.  Mateusz Chodakowski wygrywa Mistrzostwa Województwa Podlaskiego POZLA w pchnięciu kulą i rzucie dyskiem, które odbyły się 12.6.2021r. w Suwałkach. Kilka dni później (16.6.2021r.) ustanawia nowy rekord życiowy w rzucie dyskiem (57,79m) na Mistrzostwach Województwa Szkolnego Związku Sportowego, kończąc rywalizację w obu konkurencjach na pierwszym miejscu .                                                Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na Mistrzostwach Polski, które rozegrane zostaną w Karpaczu dnia 25-26.9.2021r. Serdeczne podziękowania za owocną współpracę składamy również działaczom, trenerom Klubu Sportowego Podlasie Białystok.

                                                                                                                                               Paweł Pleskowicz

 

IMG1

IMG2

IMG3

IMG4