W dniu 26 maja 2008 roku  w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się uroczystości poświęcone obchodom DNIA MATKI. Tego dnia do biblioteki licznie przybyły mamy wraz ze swoimi pociechami, a także inni zaproszeni goście.

Dzień Matki w biblioteceDzień Matki w bibliotece

Jako pierwsi przed publicznością wystąpiły przedszkolaki, w których wykonaniu można było usłyszeć wiele wierszy i piosenek. Montaż słowno-muzyczny pod hasłem Święto Rodziny zaprezentowali sześciolatkowie oraz uczniowie klas II Szkoły Podstawowej w Narwi.

Dzień Matki w biblioteceDzień Matki w bibliotece 

Podczas uroczystości można było także posłuchać cudownych ballad wybitnego pieśniarza i poety Bułata Okudżawy w wykonaniu Anatola Borowika. Na zakończenie uroczystości życzenia wszystkim mamom oraz podziękowania dla występujących artystów przekazali Wójt Gminy Narew Jakub Sadowski oraz dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Narwi Anna Andrzejuk-Sawicka.