26 października 2011 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbył się jesienny koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Pana Anatola Borowika. Przybyłych tego wieczoru do biblioteki gości powitała dyrektor GBP w Narwi Anna Andrzejuk-Sawicka.

Koncert poezji śpiewanej w bibliotece 

W wykonaniu Pana Anatola Borowika można było usłyszeć piosenki Bułata Okudżawy, Agnieszki Osieckiej, Jurija Kukina oraz Jaromira Nohawicy. Koncert przeplatany był recytacją poezji Agnieszki Osieckiej i Tadeusza Różewicza w wykonaniu uczniów z Dyskusyjnego Klubu Książki, działającego przy bibliotece w Narwi.

Koncert poezji śpiewanej w bibliotece 

Na zakończenie Przewodnicząca Rady Gminy Narew Ewa Urbanowicz oraz dyrektor GBP w Narwi podziękowały artyście za wspaniały występ.

GALERIA ZDJĘĆ

Opracowanie materiału:
Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi