W dniach od 14 czerwca do 6 lipca 2011 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbył się 40 godzinny kurs komputerowy organizowany przez Centrum Informatyki ZETO S.A. Białystok pt. „Podstawy obsługi komputera i aplikacji biurowych”. Celem kursu było przekazanie uczestnikom podstawowych informacji na temat podstawy obsługi komputera.

Kurs komputerowy w bibliotece 

W kursie uczestniczyło 11 osób, które zdobyły wiedzę na temat: obsługi programów Microsoft Office: Word, Excel, Power Point. Uczestnicy dowiedzieli się również dużo na temat zarządzania plikami i katalogami, korzystania z podstawowych usług Internetu, oraz wprowadzania i edycji danych tekstowych i graficznych.

Kurs komputerowy w bibliotece 

Na kursie panowała bardzo miła atmosfera, a zdobyta wiedza i umiejętności będą przydatne w czasie dalszej pracy. Kurs zakończył się napisaniem testu egzaminacyjnego i rozdaniem certyfikatów.

GALERIA ZDJĘĆ

Opracowanie materiału:
Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi