W dniu 31 maja 2008 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyło się MAJOWE SPOTKANIE Z POEZJĄ. Przed publicznością zaprezentował się w swoim premierowym występie Młodzieżowy Teatr Amatorski "Pozytyw" działający przy Narwiańskim Ośrodku Kultury.

Majowe spotkanie z poezją 

Młodzi aktorzy zaprezentowali spektakl pod tytułem "Koniec i początek" oparty na tekstach Wisławy Szymborskiej z muzyką Ewy Alimowskiej. W dalszej części uroczystości można było wysłuchać wierszy Ewy Alimowskiej o tematyce narwiańskiej, które przeplatane były piosenkami.

 Majowe spotkanie z poezją

Spotkanie w Narwiańskim Ośrodku Kultury było niejako powrotem do przeszłości, kiedy to 12 lat temu w Narwi działał amatorski teatr prowadzony właśnie przez Ewę Alimowską. Wśród gości przybyłych na występ znaleźli się oczywiście przedstawicieli starego teatru, którzy na zakończenie przekazali pani Ewie kwiaty. Nie zabrakło wzruszeń i wspólnych wspomnień.

Majowe spotkanie z poezją 

Nowo powstałemu teatrowi Pozytyw życzymy wytrwałości w pracy oraz wielu sukcesów na scenie.