W dniu 16 lutego 2008 roku odbył się WIECZÓR WSPOMNIEŃ przygotowany przez dzieci ze świetlicy środowiskowej "Promyk" działającej przy Narwiańskim Ośrodku Kultury. Przybyłych na uroczystość rodziców, gości oraz dzieci gorąco powitała pani Irena Charkiewicz.

Wieczór wspomnień w ośrodku kulturyWieczór wspomnień w ośrodku kultury 

W wykonaniu dzieci można było obejrzeć zabawne tańce oraz scenki "Żuraw i Czapla" oraz "Paweł i Gaweł". Teatrzyk "Wiercipiętek" zaprezentował także przedstawienie kukiełkowe o czerwonym kapturku.

Wieczór wspomnień w ośrodku kulturyWieczór wspomnień w ośrodku kultury 

W programie podsumowano "Ferie przy kominku" oraz ogłoszono wyniki konkursu plastycznego "Serce dla każdego - Walentynki". Wręczenia dyplomów oraz drobnych upominków dokonała dyrektor Narwiańskiego Ośrodka Kultury Tamara Juszkiewicz. Dyrektor NOK gorąco podziękowała także pani Irenie Charkiewicz za wspaniałą pracę z dziećmi.

Wieczór wspomnień w ośrodku kulturyWieczór wspomnień w ośrodku kultury 

Na zakończenie odbył się pokaz dwóch filmów: "Show Time" oraz "Spotkanie przedwigilijne 2006", których bohaterami byli podopieczni świetlicy środowiskowej "Promyk".