25 maja 2011 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury w Narwi odbyła się uroczystość pod hasłem „Moja Mama, Mój Tata – Witajcie w naszej bajce…” z okazji Dnia Mamy oraz Dnia Taty. Przed licznie przybyłymi do NOK rodzicami zaprezentowały się dzieci z zerówki, laureaci gminnych konkursów recytatorskich oraz dzieci uczęszczające na zajęcia do Świetlicy Środowiskowej Promyk działającej przy NOK.

Dzień Mamy i Dzień Taty 

Na samym początku przed rodzicami wystąpiły najmłodsze dzieci z zerówki, które zaprezentowały wspaniały program słowno-muzyczny. Dzieci do występu przygotowała ich wychowawczyni Pani Maria Iwaniuk.

Dzień Mamy i Dzień Taty 

W dalszej części uroczystości wystąpiły dzieci uczęszczające na zajęcia do Świetlicy Środowiskowej Promyk, które przygotowała Pani Irena Charkiewicz oraz laureaci gminnych konkursów recytatorskich. Dzieci zaśpiewały wiele piosenek, a także recytowały znane wiersze. Nad całością występu pod hasłem „Na wyspach Bergamutach” czuwał przybyły do NOK-u Pan Kleks.

Dzień Mamy i Dzień Taty 

Ostatnim punktem programu był występ grupy „Humorek”, która przedstawiła dwa zabawne skecze pt. „Wylęgarnia smaków” oraz „Telefoniczna rezerwacja biletów”. Na zakończenie można też było wysłuchać wiersza i piosenki dla mamy. Dzieci złożyły wspólnie życzenia dla mamy oraz dla taty, a także wręczyły upominki swoim rodzicom.

Dzień Mamy i Dzień Taty 

Życzenia dla przybyłych rodziców przekazali również Wójt Gminy Narew Andrzej Pleskowicz, Przewodnicząca Rady Gminy Narew Ewa Urbanowicz oraz Dyrektor Narwiańskiego Ośrodka Kultury Tamara Juszkiewicz.

Dzień Mamy i Dzień Taty 

Dyrektor NOK i Pani Irena Charkiewicz wręczyły dyplomy oraz upominki dzieciom, które uczestniczyły w konkursie plastycznym Wiosna Młodych Talentów 2011 w Hajnówce. Świetlica Środowiskowa Promyk działająca przy NOK zdobyła w tym konkursie statuetkę Talent 2011.

GALERIA ZDJĘĆ