W ramach obchodów XII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi gościła w swych progach teatr z Krakowa, który naszej najmłodszej publiczności zaprezentował spektakl pt. "Latający kufer".

Teatrzyk dla dzieci w bibliotece

Była to teatralna adaptacja baśni Hansa Christiana Andersena. Egzotyczna opowieść o synu bogatego kupca, który roztrwoniwszy cały majątek ojca, dostał od sąsiadów zaczarowany kufer. Magiczny prezent przeniósł chłopca do odległego kraju, gdzie młodzieniec zakochał się w pięknej księżniczce.

Teatrzyk dla dzieci w bibliotece

Dzieciom bardzo podobał się spektakl, w którym brały aktywny udział. Odpowiadały na pytania aktorów, grały w popularną wśród maluchów grę „W kolory” a na koniec zostały zaproszone do wspólnego tańca.

GALERIA ZDJĘĆ

Opracowanie materiału:
Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi