23 kwietnia 2016 roku odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej. Książka nad którą dyskutowano to "Gupikowo" Moniki Kowaleczko-Szumowskiej.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Z książki dowiedzieć się można jak rozpocząć samemu hodowlę rybek, zrozumieć, że opieka nad żywym stworzeniem to nie tylko chwilowa przyjemność, ale przede wszystkim odpowiedzialność za jego zdrowie i życie. Książka uzmysławia dzieciom, jak złożone są relacje pomiędzy rodzeństwem oraz rodzicami i dziećmi. Fajnym elementem są zawarte refleksje dotyczące przywiązania oraz poczucia żalu po stracie przyjaciela.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki odbędzie się 28 maja 2016 roku i podyskutujemy o książce "Chorowitek" Agnieszki Kalugi.

Opracowanie:
Moderator DKK – Alla Siotkowska