28 maja 2015 roku w bibliotece w Narwi odbyło się szkolenie dla gimnazjalistów na temat: „Nic trudniejszego niż zwykła rozmowa. O tym jak i czy warto rozmawiać, budować mosty i burzyć mury w porozumiewaniu się z dorosłymi”. Spotkanie w formie warsztatów przeprowadziła Pani Małgorzata Iwanowicz, doktor nauk humanistycznych, nauczyciel akademicki, autorka książek, poetka, bibliofil, członek Łódzkiego Towarzystwa Przyjaciół Książki. Obecnie Web Manager oraz ekspert IMpassu.

Szkolenie dla gimnazjalistów w bibliotece

Warsztaty pozwoliły młodzieży inaczej spojrzeć na kontakty i sposób porozumiewania się z dorosłymi. Dzięki temu spotkaniu młodzi ludzie nauczyli się:

  • słuchać aktywnie,
  • pokonywać bariery w komunikacji,
  • zadawać dobre pytania,
  • szukać form porozumiewania się z dorosłymi,
  • negocjować i osiągnąć kompromis,
  • panować nad złymi emocjami.

GALERIA ZDJĘĆ

Opracowanie materiału:
Gminna Biblioteka Publiczna