11 sierpnia 2012 roku w restauracji „Brzozowy Gaj” w Waśkach odbyło się spotkanie integracyjne samorządowców z Powiatu Hajnowskiego. W uroczystości wzięli udział radni, sołtysi, kierownicy i dyrektorzy gminnych jednostek organizacyjnych.

Spotkanie samorządowców w Waśkach

Wśród zaproszonych gości byli min. Wicestarosta Powiatu Hajnowskiego Andrzej Skiepko, proboszcz Parafii Prawosławnej w Narwi ks. mit. Bazyli Roszczenko z matuszką, Wójt Gminy Czyże Jerzy Wasiluk oraz Przewodnicząca Rady Gminy Czyże Krystyna Gawryluk.

Spotkanie samorządowców w Waśkach

Uroczystego otwarcia spotkania dokonali Przewodnicząca Rady Gminy Narew Ewa Urbanowicz oraz Wójt Gminy Narew Andrzej Pleskowicz. Następnie z koncertem wystąpił folklorystyczny zespół ludowy Czyżowianie z Czyż.

Spotkanie samorządowców w Waśkach

Uczestnicy spotkania mieli możliwość wysłuchania historii powstawania restauracji „Brzozowy Gaj” w Waśkach, którą opowiedział właściciel Pan Marian Pawłowski. Dobrą zabawę umilał przybyłym gościom estradowy zespół Art Pronar z Narwi.

GALERIA ZDJĘĆ