17 października 2013 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Narew odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń parom małżeńskim za długoletnie pożycie – Złote Gody. W tym roku Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej przyznał odznaczenia 5 parom małżeńskim zamieszkującym w naszej gminie.

Złote Gody w Gminie Narew 

Uroczystość otworzył Wójt Gminy Narew Andrzej Pleskowicz, który powitał Jubilatów, ich rodziny i przyjaciół. Przybyłym parom małżeńskim obchodzącym w tym roku 50-lecie pożycia małżeńskiego Wójt złożył najserdeczniejsze życzenia zdrowia i długich lat życia. Następnie Wójt oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Narwi Lilla Chilimoniuk dokonali wręczenia odznaczeń, kwiatów oraz słodkich podarunków.

Złote Gody w Gminie Narew 

W roku 2013 Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej przyznał medale za długoletnie pożycie małżeńskie następującym parom z Gminy Narew:

  • Barbara i Tadeusz Dąbrowscy (Narew)
  • Nadzieja i Jan Miniuk (Radźki)
  • Maria i Eugeniusz Kryszeń (Odrynki)
  • Walentyna i Grzegorz Wawrzeniuk (Tyniewicze Duże)
  • Lidia i Sergiusz Nazaruk (Gradoczno)
  • Zenaida i Konstanty Grygoruk (Puchły)

Złote Gody w Gminie Narew

Po wręczeniu odznaczeń dla dostojnych Jubilatów zaśpiewał zespół wokalny Narwiańskiego Ośrodka Kultury pod kierownictwem Marii Paszko.

Złote Gody w Gminie Narew

Na zakończenie przy symbolicznej lampce szampana życzenia Jubilatom mogli złożyć przybyli na uroczystość członkowie rodzin.

GALERIA ZDJĘĆ