Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w misji gospodarczej do Republiki Białoruś, która odbędzie się w dniach 24-27 października 2016r. Misja organizowana jest przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego we współpracy z Mińskim Stołecznym Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców w ramach projektu „Rozwój przedsiębiorczości za pomocą europejskich standardów i narzędzi w małych miastach i na wiejskich obszarach obwodu Mińskiego na Białorusi”.

Misja gospodarcza przeznaczona jest dla przedsiębiorców chcących nawiązać współpracę z firmami białoruskimi. Jest to misja wielobranżowa – w spotkaniach mogą uczestniczyć przedstawiciele różnych sektorów. Firmy białoruskie dobierane są pod konkretne, zgłoszone firmy polskie, na podstawie ich opisu i oferty kooperacyjnej.

W ramach misji zaplanowane są:

  • indywidualne spotkania z przedsiębiorstwami białoruskimi, przedstawicielami administracji, banków, kancelarii prawnych,
  • udział w konferencji dotyczącej współpracy gospodarczej z Białorusią,
  • wizyta w Inkubatorze małego biznesu,
  • wizyta w wybranych przedsiębiorstwach białoruskich, Ambasadzie RP w Mińsku,
  • odwiedzenie Nieświeża.

Koszty:

Udział w misji gospodarczej do Republiki Białoruś jest bezpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają jedynie koszty wizy. Wymagane jest posiadanie ważnego paszportu. W związku z faktem, że koszt uzyskania wizy wykazywany jest w projekcie jako wkład własny wniesiony przez uczestników, osoby biorące udział w misji proszone są o przedstawienie dowodu opłaty wizowej (kopia).

Organizatorzy gwarantują pokrycie kosztów przejazdu autokarem, wyżywienia, wynajmu sali, kosztów tłumacza, doboru białoruskich partnerów do rozmów, uroczystej kolacji w dniu 26 października 2016 r. oraz pomoc w uzyskaniu wizy poprzez udzielenie informacji. (PFRR nie pośredniczy w uzyskaniu wizy).

Informacje na temat wizy oraz wnioski do pobrania znajdują się na stronie Ambasady Republiki Białoruś w RP http://poland.mfa.gov.by/pl/consular_issues/visas/ .

Wizy można uzyskać w Konsulacie Generalnym w Białymstoku http://poland.mfa.gov.by/pl/kunsulaty/a7c3e1fc75f3ecba.html

Rejestracja:

Rejestracja odbywa się na załączonym formularzu, który wypełniony należy przesłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc jest ograniczona. Termin rejestracji upływa 16 września 2016 r.

Kontakt:

Alicja Orzechowska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 85 682 51 87
Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego
ul. Ks. I. Wierobieja 30 lok. 18
17-200 Hajnówka
www.pfrr.pl

PROGRAM WYJAZDU

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY