22 grudnia 2007 roku w remizie strażackiej w Narwi odbyło się spotkanie przedwigilijne dla społeczności lokalnej zorganizowane przez Narwiański Ośrodek Kultury w Narwi. W spotkaniu, na które licznie przybyli mieszkańcy Narwi uczestniczyli min. Wójt Gminy Narew Jakub Sadowski, przewodniczący Rady Gminy Narew Eugeniusz Dudzicz, radny Powiatu Hajnowskiego Stefan Kuczyński, proboszczowie parafii rzymskokatolickiej i prawosławnej w Narwi oraz dyrektorzy szkoły podstawowej, gimnazjum, biblioteki i ośrodka kultury w Narwi.

Przed publicznością wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej w Narwi oraz Gimnazjum w Narwi, grupa wokalna pod kierunkiem Pani Ewy Alimowskiej oraz chór Zaranoczka z Łosinki pod dyrekcją Pani Marii Radczuk.

 

Spotkanie przedwigilijne w Narwi

 

Czas trwania filmu - 36 min 36 sek.