O naszej gminie...

gminanarew

Gmina Narew położona jest w południowo-wschodniej części województwa podlaskiego w powiecie hajnowskim. Gmina graniczy od północy z gminą Michałowo, od wschodu z gminą Narewka, od zachodu z gminami Zabłudów i Bielsk Podlaski, zaś od południa z gminami Czyże i Hajnówka. Gmina Narew leży na szlaku drogowym Białystok - Białowieża, w obrębie Puszczy Białowieskiej.

Gmina Narew ma powierzchnię 242 km2, a na jej terenie utworzono 37 sołectw obejmujących 48 miejscowości znajdujących się w granicach Gminy. Gminę zamieszkuje obecnie około 3800 mieszkańców, zarejestrowanych jest też około 100 podmiotów gospodarczych. Głównym ośrodkiem oraz siedzibą władz gminy jest Narew. Jest to malownicza miejscowość położona nad rzeką Narew. Historia Narwi sięga już czasów średniowiecza i pełna jest odniesień do tradycji mieszczańskich. Obecnie Narew zamieszkuje około 1500 mieszkańców.


AKTUALNOŚCI I WYDARZENIA:

Noclegi i agroturystyka

Głównym miejscem noclegowym gminy jest Zajazd „Pod Akacją”, który oferuje gościom 32 miejsca noclegowe. W Gminie Narew zarejestrowane są ponadto gospodarstwa agroturystyczne, które powiększają bazę noclegową Gminy Narew. Niżej można zapoznać się z ofertą poszczególnych kwater agroturystycznych.

20200721 190545 Domek do wynajęcia (sezonowo) "U Andrzeja". Na poddaszu dwa pokoje jeden dwuosobowy i trzyosobowy oraz salon z możliwością spania.

Soce 93, 17-210 Narew Liczba miejsc noclegowych - 6.

Rybaki 59, 17-210 Narew Liczba miejsc noclegowych - 11.

Trześcianka 110, 17-210 Narew. Liczba miejsc noclegowych - 10.

Gospodarstwo agroturystyczne "Siedlisko Soce"  oferuje 10 miejsc noclegowych (całorocznie).

Gospodarstwo agroturystyczne we wsi Puchły, które oferuje 15 miejsc noclegowych (całorocznie).

zakatek 1 Zielony Zakątek położony jest w malowniczej podlaskiej wsi Trześcianka w gminie Narew, która należy do Krainy Otwartych Okiennic. Oferuje 8 miejsc noclegowych, dostępnych całorocznie.

Gospodarstwo agroturystyczne we wsi Kutowa, które oferuje 8 miejsc noclegowych (całorocznie).

Gospodarstwo agroturystyczne we wsi Gramotne, które oferuje 10 miejsc noclegowych (całorocznie).

Gospodarstwo agroturystyczne "Adamówka" Gospodarstwo agroturystyczne we wsi Soce, które oferuje 10 miejsc noclegowych (całorocznie).
Gospodarstwo agroturystyczne "MikoMary" Gospodarstwo agroturystyczne we wsi Tyniewicze Małe, które oferuje 7 miejsc noclegowych (całorocznie).
Zajazd "Pod Akacją" Główną bazą noclegową w Gminie Narew jest zajazd "Pod Akacją" w Narwi będący w zarządzie Narwiańskiego Ośrodka Kultury. Obiekt ten posiada 32 miejsca noclegowe do dyspozycji turystów.
Gospodarstwo agroturystyczne "Zacisze u Anny" Gospodarstwo agroturystyczne "Zacisze u Anny" położone jest we wsi Hajdukowszczyzna - cichej, malowniczo położonej miejscowości na skraju Puszczy Białowieskiej w pobliżu rzeki Narew. Właścicielem gospodarstwa jest Pani Anna Czerniakiewicz. Dla agroturystów oferuje ona w ciągu całego roku 8 miejsc noclegowych.
Gospodarstwo agroturystyczne "U Sienkiewiczów" Gospodarstwo agroturystyczne "U Sienkiewiczów" jest położone we wsi Gramotne. Dom jest położony na skraju Puszczy Ladzkiej wchodzącej w skład Leśnego Kompleksu Promocyjnego Puszcza Białowieska, u ujścia rzeki Narewki do rzeki Narwi.
Gospodarstwo agroturystyczne "Gościniec pod dębami" Gospodarstwo agroturystyczne "Gościniec pod dębami" położony jest we wsi Puchły. Turystom oferuje całorocznie 11 miejsc noclegowych w tym: 1 pokój 3-osobowy oraz 4 pokoje 2-osobowe. Ponadto istnieje możliwość wynajęcia całego domku, a także wynajmu salki na niewielkie spotkania konferencyjne.
Gospodarstwo agroturystyczne "Raduha" Gospodarstwo agroturystyczne Mandrivka położone jest w miejscowości Puchły i oferuje gościom 8 miejsc noclegowych.
Osada wiejska ECOSOCE Gospodarstwo agroturystyczne we wsi Soce, które oferuje 12 miejsc noclegowych (całorocznie).
Gospodarstwo agroturystyczne "Aleksandrówka"Gospodarstwo agroturystyczne we wsi Trześcianka, oferujące 20 miejsc noclegowych (całorocznie).
Gospodarstwo agroturystyczne "Gorodczyno"Gospodarstwo agroturystyczne „Gorodczyno” we wsi Gorodczyno położone jest zaledwie kilometr od rzeki Narew i oferuje 24 miejsca noclegowe (całorocznie).

Gospodarstwo agroturystyczne we wsi Chrabostówka, które oferuje 6 miejsc noclegowych (całorocznie).

Gospodarstwo agroturystyczne we wsi Ancuty, oferujące 6 miejsc noclegowych (sezonowo).

Gospodarstwo agroturystyczne Pokoje Gościnne "Na Poddaszu" Gospodarstwo agroturystyczne we wsi Trześcianka, które oferuje 20 miejsc noclegowych (całorocznie).

More Articles...


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /templates/js_optimus/html/com_content/category/blog_links.php on line 10