W dniu 2 grudnia 2005 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się dwie imprezy skierowane do dzieci i młodzieży z Gminy Narew.

Pierwszą z nich był spektakl pt. "Droga do sławy", który obejrzeli uczniowie klas II i III Publicznego Gimnazjum w Narwi. Przedstawienie poruszało problem narkomanii nasilający się ostatnio w szkołach.

Dwie imprezy w biblioteceDwie imprezy w bibliotece


 

Drugą imprezą były "Mikołajki" adresowane głównie do młodszych dzieci. Uczniowie klas II i III Szkoły Podstawowej w Narwi oraz Filialnej Szkoły Podstawowej w Łosince obejrzeli spektakl pt. "Pan Cylinder i Krasnale".

Dwie imprezy w biblioteceDwie imprezy w bibliotece

Dzieci aktywnie uczestniczyły we wszystkich zorganizowanych konkursach, a na zakończenie Mikołaj rozdawał słodycze wszystkim uczestnikom.

Dwie imprezy w biblioteceDwie imprezy w bibliotece