W dniu 15 października 2009 roku Narwiański Ośrodek Kultury zorganizował wieczornicę pt. „Dla Was uśmiech i piosenka”, poświęconą Dniu Edukacji Narodowej. Tego wieczoru do Ośrodka Kultury w Narwi przybyło wielu emerytowanych oraz obecnych nauczycieli, którzy mogli obejrzeć ciekawy montaż słowno-muzyczny w wykonaniu dzieci uczęszczających na zajęcia w NOK. Dzieci przygotowała Pani Irena Charkiewicz.

Wieczornica z okazji Dnia Nauczyciela 

Kabaret POWAGA zaprezentował publiczności humorystyczne scenki pt. Babcia, Perypetie klasowe, Babcia i nauczyciel oraz Filipek i anioł, które były poświęcone życiu szkoły i uczniów.

Wieczornica z okazji Dnia Nauczyciela 

W dalszej części wieczoru dzieci zaprezentowały piosenki Maryli Rodowicz. Wystąpił również zespół Mandarynki, w wykonaniu którego przybyli nauczyciele mogli usłyszeć wiele wierszy i piosenek.

Wieczornica z okazji Dnia Nauczyciela 

Na zakończenie występów dyrektor Narwiańskiego Ośrodka Kultury Tamara Juszkiewicz przekazała nauczycielom gorące życzenia i podziękowania za trud włożony w kształtowanie serc i umysłów naszych pociech, a dzieci wręczyły przybyłym nauczycielom kwiaty.

Wieczornica z okazji Dnia Nauczyciela

 GALERIA ZDJĘĆ