loga POKL UE

Człowiek – najlepsza inwestycja!
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

15 lipca 2013 roku zakończył się kurs spawacza realizowany przez Urząd Gminy Narew w ramach projektu „Spawacz z Gminy Narew”. Kurs składał się z części teoretycznej w wymiarze 25 godzin oraz części praktycznej w wymiarze 120 godzin, a uczestniczyło w nim 12 osób. Kurs został przeprowadzony przez Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku, Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Hajnówce.

  Zakończenie kursu spawacza

W ostatnim dniu zajęć odbyły się zajęcia praktyczne oraz przeprowadzony został egzamin, który składał się z części teoretycznej (testowej) oraz z części praktycznej. Do egzaminu przystąpili wszyscy uczestnicy kursu i wszyscy zdali ten egzamin pozytywnie, uzyskując książeczkę spawacza sygnowaną przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach oraz certyfikat spawacza wg normy EN 287-1.

Zakończenie kursu spawacza 

Dnia 16 lipca 2013 roku w Urzędzie Gminy Narew odbyło się wręczenie wszystkim uczestnikom kursu książeczek spawacza, certyfikatów oraz zaświadczeń o ukończeniu kursu. Dokumenty zostały wręczone kursantom przez Dyrektora  Ośrodka Kształcenia Zawodowego w Hajnówce Panią Annę Zubalewicz oraz Sekretarza Urzędu Gminy Narew Pana Wojciecha Popławskiego.

Więcej informacji o kursie można uzyskać w Biurze Projektu:

Urząd Gminy Narew
ul. Mickiewicza 101, 17-210 Narew
tel. 85 6816816, fax 85 8733535
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Projekt jest realizowany przez Urząd Gminy Narew w ramach Działania 9.5 – Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich, Priorytetu IX – Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, na podstawie umowy o dofinansowanie nr UDA-POKL.09.05.00-20-A39/12-00 podpisanej 5 kwietnia 2013 roku z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego.

 

GALERIA ZDJĘĆ