Ogłoszenie Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Narwi
w sprawie naboru na stanowisko pracy: sprzątaczka

  1. Przedmiot naboru:
    1. stanowisko: sprzątaczka
    2. miejsce wykonywania pracy: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Narwi, ul. Mickiewicza 81; 17-210 Narew
    3. okres zatrudnienia: 3 miesiące na okres próbny od 20 sierpnia 2018r. (istnieje możliwość przedłużenia umowy)
    4. podstawa zatrudnienia: umowa o pracę
    5. wymiar czasu pracy: pełny etat
  2. Niezbędne wymagania:
    1. posiadanie obywatelstwa polskiego
    2. wykształcenie co najmniej zawodowe
    3. stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku sprzątaczki
    4. posiadanie pełnej zdolności do wykonywania czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
    5. niekaralność
  3. Wymagania dodatkowe
    1. zaświadczenie o ukończeniu kursu z minimum sanitarnego
    2. obowiązkowość, rzetelność, dbałość o czystość i mienie placówki
    3. umiejętność pracy w zespole, łatwe nawiązywanie kontaktów z dziećmi i pracownikami, cierpliwość
    4. jest osobą dyspozycyjną, odpowiedzialną, dokładną i sumienną
    5. reprezentuje wysoki poziom kultury osobistej
    6. nieposzlakowana opinia
  4. Ogólny zakres obowiązków
    1. utrzymanie we wzorowym porządku i czystości wyznaczonego terenu w szkole
    2. dbałość o ogólny porządek i ład na terenie placówki
    3. przestrzeganie zasad bezpieczeństwa
    4. kontrola sprawności urządzeń i sprzętu szkolnego
    5. wykonywanie prac sezonowych i okolicznościowych ( pomoc w przygotowaniu sal do uroczystości, dbanie o tereny zielone wokół obiektu
    6. wykonywanie innych prac zleconych przez dyrektora szkoły
  5. Wymagane dokumenty
    1. CV
    2. list motywacyjny
    3. kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje
    4. kserokopie dokumentów potwierdzających dotychczasowe zatrudnienie
    5. oświadczenie kandydata, że posiada pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych
    6. oświadczenie kandydata o tym, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe i nie toczy się przeciwko kandydatowi postępowanie karne lub dyscyplinarne, lub postępowanie o ubezwłasnowolnienie
    7. oświadczenie kandydata o braku przeciwwskazań zdrowotnych do zajmowanego stanowiska
  6. Dodatkowe informacje
    1. list motywacyjny i CV powinny być podpisane i opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. : o ochronie danych osobowych ( Dz.U. z 2018r. poz. 1000) oraz Ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych ( Dz.U. z 2016r. poz. 902, z 2017r. poz. 60, 1930)
    2. dokumenty przedkładane w formie kopii winny być potwierdzone przez kandydata klauzulą „ za zgodność z oryginałem”

TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

  1. Termin złożenia oferty upływa z dniem 03.08.2018r. o godz. 12:00
  2. Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane
  3. Oferty należy składać w zamkniętej kopercie w sekretariacie szkoły z dopiskiem „Oferta na stanowisko sprzątaczki w Zespole szkolno-Przedszkolnym w Narwi”.
  4. Jeden kandydat może złożyć wyłącznie jedną ofertę
  5. Rozmowy z kandydatami wyłonionymi przez komisję odbędą się po przeprowadzeniu analizy złożonych dokumentów
  6. Wyłonieni kandydaci zostaną poinformowani o terminie rozmowy telefonicznie na numer wskazany do kontaktu w ofercie
  7. Dokumenty kandydata, który zostanie wyłowiony w procesie rekrutacji dołącza się do akt osobowych. Złożonych dokumentów szkoła nie zwraca. Dokumenty nieodebrane po upływie 14 dni od dnia rozstrzygnięcia naboru zostaną protokolarnie zniszczone
  8. Z kandydatem wyłonionym w drodze rekrutacji zostanie podpisana umowa na czas określony tj. 3 miesiące.
  9. Informacja o wynikach rekrutacji zostanie ogłoszona na stronie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Narwi oraz na stronie Gminy Narew
  10. Wszelkich informacji na temat naboru można uzyskać pod tel. 85-681-66-44

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Narwi
mgr Jerzy Ostapczuk

Informacja o wynikach naboru