Uprzejmie informujemy, iż w dniu 7 grudnia 2017 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku (ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, sala 115) odbędzie się Konferencja "Doświadczenia 20-lecia agroturystyki na Podlasiu i kierunki jej dalszego rozwoju" realizowana przez Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie podlaskim przy współpracy z Podlaskim Stowarzyszeniem Agroturystycznym.

Konferencja jest kierowana do kwaterodawców z obszarów województwa podlaskiego oraz samorządów i instytucji działających na rzecz turystyki wiejskiej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji. Program konferencji oraz karta zgłoszenia w załączeniu.

Wypełnioną kartę prosimy przesłać w terminie do 1 grudnia 2017 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub pocztą na adres:

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna
ul. Malmeda 6, 15-440 Białystok

Więcej informacji na stronie:

www.podlaskieit.pl

oraz

www.podlaskie.ksow.pl

zaproszenie mailowe mini

Załączniki:

Program konferencji

Formularz zgłoszeniowy