Hajnowski Dom Kultury zaprasza na nowy program kabaretu "Smile" pod tytułem "To się nadaje do kabaretu".

W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE. Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: "Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!".

Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – "to się nadaje do kabaretu!".

Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl "na żywo".

Występ odbędzie się 21 stycznia 2018r. (niedziela), o godz. 16:00 w sali kolumnowej Hajnowskiego Domu Kultury, ul. T. Sołoniewicz 4.

Bilety w cenie 60 zł do nabycia:

  • w sekretariacie Hajnowskiego Domu Kultury – tel. 85 682 3203, 4808 (Rząd XIII i XIV)
  • na stronach internetowych biletyna.pl oraz biletynakabarety.pl

smile

 

Organizator: Agencja Artystyczna "Joanna” z Kielc
tel. 41 348-22-01
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.ajoanna.com